Wyszukiwarka

Aktualności

W piątek start z Karoliną

• autor: dawid1987, 2015-07-15 11:47

W piątek 17 lipca LKS Gola Świdnicka zagra w Jaworzynie Śląskiej o 18:30 mecz sparingowy z miejscową Karoliną. Zbiórka na boisku w Jaworzynie o 17:30...

LKS Gola Świdnicka powraca do przygotowań po przerwie między sezonowej. W piątek Nasz zespół zagra z ligowym rywalem z Jaworzyny Śląskiej, który w poprzednim sezonie zajął 6 miejsce w tabeli ligi Okręgowej. Karolina wyprzedziła o jedną lokatę LKS, zdobywając 6 punktów więcej.

W ligowych potyczkach poprzedniego sezonu odbyły się wyrównane pojedynki obu drużyn, które minimalnie wygrywali gospodarze: w Goli Świdnickiej było 3:2 dla LKSu, a w Jaworzynie było 2:1 dla Karoliny.

Oczywiście teraz wynik będzie mniej istotny, a ważniejsza będzie możliwość zagrania po miesiącu przerwy i sprawdzenia w jakiej dyspozycji będą zawodnicy na początku okresu przygotowawczego.