Wyszukiwarka

Aktualności

Wyjazdowa niemoc trwa..

• autor: dawid1987, 2015-05-25 11:26

W rozegranym 23 maja spotkaniu 25 kolejki ligi Okręgowej LKS Gola Świdnicka przegrał w Jaworzynie Śląskiej z Karoliną 1:2...

Pierwsze kilka minut tego spotkania było wyrównane, jednak po 10 minucie przewagę osiągneli gospodarze, stwarzając zagrożenie pod bramką LKSu. W 25 minucie po wrzutce w pole karne piłka trafiła do zawodnika Karoliny, który był około 11-stki i z powietrza wolejem trafił do bramki na 0-1. Po bramce Jaworzyna miała nadal przewagę i dopiero w końcówce pierwszej połowy gra się ponownie wyrównała.

Po przerwie LKS wyglądał już lepiej, częściej bywając pod bramką Karoliny, jednak to gospodarze strzelili drugą bramkę w 55 minucie po stracie Naszej drużyny w wyprowadzeniu piłki. Gracze z Jaworzyny wrzucili ze środka boiska piłkę w pole karne, Nasi obrońcy wybili piłkę w okolice 16-tki, a tam zawodnik Karoliny uderzył z pierwszej piłki po ziemi, przy słupku, 0-2. Po stracie bramki nadal LKS przeważał już niemal do końca meczu. Z tej przewagi wynikneła sytuacja z 78 minuty, gdy w polu karnym do piłki doszedł Grzesiek Fedorowicz i próbując przelobować wychodzącego bramkarza trafił w poprzeczkę i odbitą piłkę od poprzeczki głową dobił do bramki Maciek Madziała, jednak sędziowie odgwizdali w tej sytuacji spalonego. % minut później już jednak się udało zdobyć bramkę kontaktową, gdy z rzutu wolnego wrzucił Jarek Lato, w polu karnym do główki doszedł Kamil Młocek i zgrał piłkę jeszcze do Bartka Zacharskiego, który strzelił obok bramkarza gospodarzy do bramki, 1-2. Do końca spotkania jednak nie udało się już zdobyć wyrównującej bramki i LKS ponownie bez punktów na wyjeździe.