Wyszukiwarka

Aktualności

Bezbramkowy remis z Unią

• autor: dawid1987, 2015-05-17 10:46

W rozegranym 16 maja spotkaniu 24 kolejki ligi Okręgowej LKS Gola Świdnicka zremisował na swoim boisku z Unią Złoty Stok 0:0...

W pierwszej połowie Unia Złoty Stok była drużyną, która prowadziła grę, a LKS rzadziej przebywał przy piłce. Jednak goście nie mieli już przewagi jeśli chodzi o sytuacje strzeleckie, których było po równo z obu stron, ale jednak ledwie po 2 lub 3 w całej połowie.

W drugiej części meczu gra się bardziej wyrównała, jednak wielu sytuacji podbramkowych nie było, a obie drużyny miały przynajmniej po jednej doskonałej sytuacji do strzelenia zwycięskiej bramki, jednak dobrze spisywali się obaj bramkarze lub zawodnicy ofensywni nie trafiali w bramkę i pozostał bezbramkowy remis.