Wyszukiwarka

Aktualności

LKS ukarany karnym

• autor: dawid1987, 2015-05-12 01:20

W niedzielę 10 maja LKS Gola Świdnicka przegrał wyjazdowy mecz z Unią Bardo 0:1 w ramach 23 kolejki ligi Okręgowej...

Początek spotkania był lepszy w wykonaniu gospodarzy, jednak po paru minutach gra się wyrównała i taka już pozostała do przerwy. Obie ekipy miały w tym czasie ledwie po jednej dobrej okazji do strzelenia bramki, lecz nie zostały one wykorzystane.

Druga połowa była bardzo podobna do pierwszej, czyli wyrównany pojedynek z małą liczbą szans bramkowych. Choć były dla obu drużyn z 2 lub 3 niezłe okazje do objęcia prowadzenia to brakowało wykończenia. W końcówce to LKS częściej przebywał na połowie Unii, jednak to gospodarze zadali decydujący cios w doliczonym czasie gry. Już po 90 minucie wrzucona w Nasze pole karne piłka po odbiciu się od murawy trafiła przypadkowo w rękę Naszego obrońcy i Bardo otrzymało rzut karny. Zawodnik Unii pewnie strzelił przy słupku na 1-0 i trzy punkty pozostały w Bardzie.

Sprostowanie:

W zapowiedzi przedmeczowej została podana informacja o walkowerze dla Unii Bardo za mecz poprzedniej kolejki z Włókniarzem Kudowa, jednak po wyjaśnieniach tą decyzję cofnięto i pozostał wynik z boiska, czyli 1-0 dla Kudowy.