Wyszukiwarka

Aktualności

Nieudana przeprawa przez Bystrzycę

• autor: dawid1987, 2015-05-04 12:23

W rozegranym 3 maja spotkaniu 22 kolejki ligi Okręgowej LKS Gola Świdnicka przegrał na wyjeździe z LKS Bystrzyca Górna 1:2...

Spotkanie nieco lepiej rozpoczeli gospodarze, którzy pierwsi mieli sytuację bramkową. Później mecz się już wyrównał i było po kilka okazji do strzelenia bramki z obu stron. W pewnym okresie to LKS Gola przebywał częściej na połowie Bystrzycy , ale to gospodarze objeli chwilę później prowadzenie po rzucie rożnym w 32 minucie. Wrzucona spod chorągiewki piłki doleciała na długi słupek na głowę miejscowego zawodnika, który trafił koło słupka do Naszej bramki, 0-1. Do przerwy LKS usiłował jeszcze odrobić stratę ale taki wynik pozostał do przerwy.

Po przerwie Nasz zespół dalej próbował odrobić stratę bramki i przeważał oraz miał kilka okazji, jednak brakowało skuteczności. Natomiast Bystrzycki klub nieźle się bronił i wyprowadzał groźne kontry. W końcu w 82 minucie po stracie piłki przez Nasz zespół w środku boiska, nastąpiło prostopadłe podanie między Naszymi obrońcami i skrzydłowy Bystrzycy w sytuacji sam na sam pokonał Naszego bramkarza, 0-2. Mimo trudnej sytuacji LKS grał do końca i w doliczonym czasie gry po wrzucie piłki z autu piłkę głową przedłużył Kamil Młocek, a podbitą piłkę również głową uderzył Rafał Wilk i ta po palach bramkarza gospodarzy wpadło do bramki przy okienku, odbijając się jeszcze od słupka, 1-2. Na więcej zabrakło już czasu i gospodarze wygrali to spotkanie.