Dawid Młocek piłkarzem jesieni 2014 w LKS Gola

• autor: BORO, 2014-12-14 20:58

W plebiscycie zorganizowanym po zakończeniu jesiennych zmagań przez LKS Gola Świdnicka, najlepszym zawodnikiem jesieni 2014 roku został wybrany przez głosujących DAWID MŁOCEK.

Poniżej wyniki głosowania i krótki opis...

Wyniki plebiscytu ,,jesień 2014":

1. Dawid Młocek - 21%  -- Dobra runda w wykonaniu naszego kapitana, pomimo tego ze praktycznie przez caly okres borykal sie z kontuzja to jego doswiadczenie i umiejetnosci pozwolily mu byc kluczowym zawodnikiem LKS-u. Moze statystyki w jego wykonaniu nie sa zbyt imponujace ale jednak zostal wybrany w ankiecie na najbardziej wartosciowego zawodnika rundy druzyny z Goli

2. Maciek Turzański - 16%  --  Turzan ma za sobą udany okres jesiennym, w którym niezauważalny dla niego był przeskok z klasy A do ligi Okręgowej, w której często brylował w spotkaniach LKSu techniką, rozegraniem akcji oraz dokładnymi zagraniami. Gdyby nie przymusowe wykluczenie pod koniec jesieni na 4 spotkania to jego dorobek mógł być jeszcze lepszy.

3. Przemek Anioł, Grzesiek Fedorowicz, Adrian Krzykalski, Maciek Madziała i Tomek Skowronek -  po 11%

4. Piotrek Bęc i Rafał Wilk - po 5%

Łącznie głosowało 19 osób.

BORO

Początek przygotowań do rundy wiosennej w okolicach 20 stycznia, dokładniejsze informacje ukażą się na stronie po nowym roku.