Wyszukiwarka

Aktualności

Gola ponad Unią

• autor: dawid1987, 2014-09-29 14:53

W rozegranym 28 września meczu 8 kolejki ligi Okręgowej LKS Gola Świdnicka pokonał na swoim boisku Unię Bardo 2:0...

Spotkanie bardzo dobrze ułożyło się dla LKSu, ponieważ już w 4 minucie z rzutu wolnego z połowy boiska w pole karne piłkę wrzucił Dawid Młocek, do piłki na wolne pole doszedł Kamil Młocek i następnie po opanowaniu piłki zagrał nogą z powietrza na długi słupek bramki gości gdzie mimo asysty obrońcy Unii głowę dołożył Maciek Madziała i trafił na 1-0. W dalszej części pierwszej połowy gra była dość wyrównana a zawodnicy z Barda zmarnowali jedną bardzo dobrą okazję nie trafiając z 5-tki głową do Naszej bramki.

Po przerwie nadal gra była dość wyrównana, a Unia starała się odrobić straty. Jednak z obu stron dominowały długie zagrania do przodu i mało było składnej gry. W 70 minucie z rzutu wolnego ponownie zacentrował Dawid Młocek, a piłka dotarła w polu karnym do zamykającego akcję Grześka Fedorowicza, który opanował piłkę i po koźle uderzył z powietrza obok bramkarza do siatki, 2-0. Unia miała jeszcze przynajmniej dwie dogodne sytuacje do strzelenia bramki, jednak dwa strzały zostały skutecznie obronione przez Piotrka Bęca. W końcówce meczu jeszcze z rzutu wolnego Kamil Młocek trafił w poprzeczkę.

Po wyrównanym meczu, w którym tym razem LKS był skuteczniejszy udało się zrównać punktami z Unią i przeskoczyć ją w tabeli dzięki lepszemu bilansowi.