Podtopiony przez Bystrzycę LKS wynóżył się na powierzchnię!

• autor: dawid1987, 2014-09-22 18:44

W rozegranym 21 września spotkaniu 7 kolejki ligi Okręgowej LKS Gola Świdnicka na swoim boisku zremisował 3:3 z LKS Bystrzyca Górna...

W pierwszej połowie zdecydowanie lepszy był LKS z Bystrzycy Górnej, a Nasz LKS nie stworzył przez całą połowę porządnego zagrożenia pod bramką gości. Przyjezdni objeli prowadzenie w 16 minucie gdy w polu karnym zostali zgubieni Nasi obrońcy i zawodnik z Bystrzycy oddał strzał na Naszą bramkę. Odbitą przez Naszego bramkarza piłkę bez problemu zawodnik gości z 5-tki umieścił już w pustej bramce, 0-1. Ledwie 5 minut później po składnej akcji rywala piłka przeszła za Naszą obronę i gracz Bystrzycy uprzedził Naszego golkipera, mijając go z piłką i trafiając do pustej już bramki, 0-2. W 29 minucie było jeszcze gorzej dla LKSu Gola ponieważ po rzucie rożnym przyjezdni strzałem głową podwyższyli na 0-3.

Po przerwie LKS Gola zaczął grać zdecydowanie lepiej i nie załamał się kiepską pierwszą połową. W 49 minucie bokiem pola karnego pobiegł Maciek Madziała i dograł na 5-ty metr przed bramką gości gdzie znalazł się Dawid Młocek i dostawiając nogę trafił po nodze interweniującego bramkarza do siatki, 1-3. W 60 minucie spod bocznej strefy środkowej linii boiska w pole karne dośrodkował Adrian Krzykalski i piłka dotarła do zamykającego wrzutkę wprowadzonego kilka minut wcześniej Grześka Fedorowicza, który po przyjeciu uderzył obok bramkarza w długi róg, 2-3. W 74 minucie LKS zdołał odrobić straty i wyrównać stan meczu. Po wrzucie z autu w pole karne, przy linii pola karnego piłka dotarła do Kamila Młocka, który został trafiony przez obrońcę Bystrzyckiego klubu w stopę. Sędzia główny podyktował rzut karny, który pewnym strzałem na gola zamienił Maciek Turzański, 3-3.

D.Oruba - Ł.Szuba (80' P.Anioł), B.Zacharski, R.Wilk, A.Krzykalski - K.Młocek, D.Młocek, M.Turzański, T.Skowronek, R.Anioł - M.Madziała (57' G.Fedorowicz)

żółte kartki: K. Młocek, P. Anioł

0-1 16' LKS Bystrzyca Górna

0-2 21' LKS Bystrzyca Górna