Wyszukiwarka

Aktualności

Dawid Młocek zawodnikiem sezonu 2013/2014 w LKS Gola!

• autor: dawid1987, 2014-07-01 16:34

Dawid Młocek został wybrany przez ankietowanych uczestniczących w plebiscycie na koniec sezonu : za najlepszego zawodnika Naszej Drużyny sezonu 2013/2014 zdobywając 30% głosów z ogólnej liczby 20 głosujących. Na drugim miejscu uplasował się Grzesiek Fedorowicz z 20 % głosów, natomiast na trzecim miejscu usadowił się Tomek Skowronek z 15% głosów.

Poniżej wyniki oraz statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014 w wykonaniu LKS Gola Świdnicka...

Oto wyniki przeprowadzonego plebiscytu:

1. Dawid Młocek -- 30% głosów

2. Grzesiek Fedorowicz -- 20% głosów

3. Tomek Skowronek -- 15 % głosów

4. Kamil Młocek, Bartek Ingram -- po 10% głosów

5. Maciek Turzański, Maciek Madziała, Dawid Oruba -- po 5% głosów

Zwyciężył Dawid Młocek, który w minionym sezonie grał najrówniej ze wszystkich zawodników Naszego zespołu tak jak przystało na najbardziej doświadczonego piłkarza oraz kapitana drużyny . Dawid  napewno  został doceniony  za swoją zawziętość oraz waleczność na placu gry. Nasz defensywny pomocnik nie raz pokazywał swój kunszt w destrukcji akcji przeciwnika jak również w rozegraniu akcji ofensywnych. Nasz kapitan był drugim zawodnikiem pod względem rozegranych minut w tym sezonie, więcej od niego rozegrał tylko jego młodszy brat Kamil, strzelił również 6 bramek oraz 7 razy z jego podań padały bramki. Bez wątpienia Dawid zasługuję na opaskę kapitańską, ponieważ swoją postawą na boisku daje przykład reszcie zespołu.

Na drugim miejscu znalazł się Nasz najlepszy strzelec w tym sezonie, czyli Grzesiek Fedorowicz. W obecnym sezonie "Feder" 21 razy pokonywam bramkarzy rywali, ale również 4 razy po jego podaniu bramki zdobywali inni zawodnicy Naszej drużyny. Grzesiek na pewno zabłysnął swoją szybkością oraz sprytem co często sprawiało problemy rywalom.

Na najniższym stopniu podjum uplasował się Tomek Skowronek, którego już wybraliście na najlepszego zawodnika wiosny 2014 w Naszej drużynie. Tomek był w tym sezonie najlepiej asystującym zawodnikiem LKSu a jego wynik to 12 dograń do kolegów, z któtych póżniej padał gol. Nasz skrzydłowy niejednokrotnie nękał rywali swoimi rajdami oraz szybkim dryblingiem.

[ PIKE ]

STATYSTYCZNE PODSUMOWANIE SEZONU 2013/2014 LKS GOLA ŚWIDNICKA:

LKS Gola Świdnicka sezon zakończył na 1 pozycji w tabeli z dorobkiem 72 punktów. Na ten dorobek złożyły się następujące rezultaty: dwa remisy z Polonią Ząbkowice, dwie wygrane z Niemczą, porażka i remis ze Stolcem, dwie wygrane z Makowicami, remis i wygrana z Uciechowem, porażka i wygrana z Łagiewnikami, dwie wygrane z Sieniawką, dwie wygrane ze Słupicami, dwie wygrane z Boleścinem, remis i wygrana z Tarnowem, dwie wygrane z Rudnicą, dwie wygrane z Piskorzowem, dwie wygrane z Ciepłowodami, wygrana i remis z Grodziszczem, dwie wygrane z Owiesnem.

Ogólnie u siebie 12 wygranych, 2 remisy i 1 porażka, bramki 58-18 oraz na wyjeździe 10 wygranych, 4 remisy i 1 porażka, bramki 37-14 co daje razem 22 wygrane, 6 remisów i 2 porażki, bramki 95 - 32

Dorobek zawodników LKS Gola:

Kamil Młocek - 29 meczów, 2530 minut gry, 11 bramek, 5 asyst, 7 żółtych kartek, 1 czerwona kartka

Dawid Młocek - 29 meczów, 2495 minut gry, 6 bramek, 7 asyst, 2 żółte kartki

Grzesiek Fedorowicz - 29 meczów, 1719 minut gry, 21 bramek, 4 asysty, 7 żółtych kartek, 1 czerwona k.

Adrian Pikos - 27 meczów, 2229 minut gry, 6 bramek, 2 asysty, 3 żółte kartki

Rafał Anioł - 27 meczów, 2228 minut gry, 2 asysty, 4 żółte kartki, 1 czerwona kartka

Bartek Ingram - 27 meczów, 1954 minut gry, 9 bramek, 12 asyst, 4 żółte kartki

Bartek Zacharski - 25 meczów, 2204 minut gry, 2 bramki, 1 asysta

Michał Grądkiewicz - 25 meczów, 1277 minut gry, 2 bramki, 4 żółte kartki, 1 czerwona kartka

Maciek Turzański - 24 mecze, 2038 minut gry, 8 bramek, 11 asyst, 6 żółtych kartek, 1 czerwona kartka

Adrian Kotus - 23 mecze, 1640 minut gry, 4 bramki, 4 asysty, 2 żółte kartki, 1 czerwona kartka