Wyszukiwarka

Aktualności

Tak się powinno zaczynać i kończyć..

• autor: dawid1987, 2014-03-31 23:04

W rozegranym 30 marca meczu 18 kolejki A-klasy LKS Gola Świdnicka pokonał na wyjeździe Boxmet Piskorzów 3:1...

LKS rozpoczął to spotkanie wyjazdowe od mocnych uderzeń. Najpierw w 3 minucie Bartek Ingram zszedł z piłką do środka pola i prostopadłą piłką między obrońcami gospodarzy wypuścił Tomka Skowronka, a Tomek wypatrzył jeszcze lepiej ustawionego Maćka Madziałę, który dopełnił formalności, 1-0. 2 minuty później Maciek Turzański zacentrował z rzutu rożnego a w polu karnym najwyżej wyskoczył Kamil Młocek i efektownie umieścił piłkę głową w bramce Boxmetu, 2-0. Nasza drużyna nie spoczeła po tych bramkach i nadal stwarzała groźne sytuacje, ale juz nie była tak skuteczna. To pozwoliło się odbudować ekipie z Piskorzowa i jeszcze przed przerwą mieli świetną sytuację na bramkę kontaktową, ale Mateusz Sordyl wybronił w sytuacji sam na sam.

Co się nie udało przed przerwą wyszło Boxmetowi 10 minut po przerwie gdy po przebijanej piłce napastnicy z Piskorzowa okazali się silniejsi fizycznie i pokonali Naszego golkipera, 1-2. Po bramce zrobiło się norwowo bo LKS nie kontrolował już gry jak w pierwszej połowie i gospodarze mieli nawet przewagę. Ich próby trwały do końca meczu a Nasza drużyna próbowała się odgryzać. I w końcu w doliczonym czasie gry Maciek Turzański przeprowadził solową akcję i został powalony w polu karnym. Chwilę później pewnie strzelił z 11-stki, ustalając wynik na 3-1.