Wyszukiwarka

Aktualności

Remis ze Zgodą

• autor: dawid1987, 2014-02-24 17:54

W rozegranym 23 lutego meczu sparingowym pomiędzy LKS Gola Świdnicka a Zgodą Godziszcze padł remis 1:1...

Trzeci sparing Naszej drużyny odbył się przy sprzyjających warunkach atmosferycznych, lecz mimo nieco lepszej gry niż w poprzednich sparingach nadal jest nad czym pracować i poprawiać. W pierwszej połowie tego pojedynku Zgoda nie była łatwym przeciwnikiem, ale Nasz zespół i tak miał więcej sytuacji do zdobycia bramki, jednak nic z tego nie wynikło bo Grodziszcze grało solidnie w obronie, a Nas zawodziła skuteczność.

Po przerwie nadal trwała już tradycyjnie niska skuteczność w ofensywie, ale raz udało się wykorzystać sytuację w polu karnym po rzucie rożnym. Niedługo później jednak Zgoda odrobiła straty wykorzystując dłuższe zagranie do przodu.

Zawodnikom Zgody dziękujemy za rozegranie sparingu.

W LKS Gola zagrali:

D.Oruba, K.Młocek, A.Pikos, D.Młocek, M.Turzański, R.Anioł, B.Ingram, M.Madziała, T.Skowronek i 4 zawodników testowanych

Bramka: D. Młocek